1064216

FISKKASTRULL

Koppar, tidigt 1900-tal.

Med löst galler i bottnen, längd 76 cm. Totallängd inkl hänklar 88 cm, bredd 30 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Bucklor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nan Jarjis

Nan Jarjis

nan.jarjis@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    111
    EUR
    1 167 SEK
    130 USD

    Budhistorik (12 bud)
    624 jun 23:31111EUR
    5A24 jun 23:31101EUR
    524 jun 13:3080EUR