FISKKASTRULL, koppar, tidigt 1900-tal.

Med löst galler i bottnen, längd 76 cm. Totallängd inkl hänklar 88 cm, bredd 30 cm.

Slitage. Bucklor.

Klubbat pris
111
1 251
116
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (12 bud)
24 jun 2018 23:31
111 EUR
24 jun 2018 23:31
101 EUR
24 jun 2018 13:30
80 EUR
24 jun 2018 13:30
75 EUR
24 jun 2018 13:10
71 EUR
24 jun 2018 13:10
66 EUR
24 jun 2018 12:44
55 EUR
23 jun 2018 11:09
50 EUR
21 jun 2018 11:53
45 EUR
21 jun 2018 11:53
40 EUR
19 jun 2018 14:24
35 EUR
19 jun 2018 12:40
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492