Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Silverbestick, 58 delar, "Chippendale".

18 matgafflar (21 cm). 12 matknivar med skaft i rostfrittstål (25 cm). 3 matskedar(22 cm). 3 skedar (18-21 cm). 10 dessertskedar (18 cm). 10 teskedar (12 cm). 2 smörknivar (16,5 cm). GAB samt CGH 1900-talets första hälft. ca 2860gr.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Klubbat pris
4 800
468
544
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
24 jun 2018 15:25
4 800 SEK
24 jun 2018 15:25
4 600 SEK
20 jun 2018 14:26
4 400 SEK
20 jun 2018 14:26
4 200 SEK
15 jun 2018 23:11
4 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13