SERVISDELAR, 14 st, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen, 1900-talets mitt.

Sex tallrikar (572), diameter 22,5 cm.
Sex djupa tallrikar (566), diameter 21,5 cm.
Två fat (269 och 100), mått 24,5x17 respektive 41,5x33 cm.

Bruksslitage med mindre tillverkningsdefekt.

Klubbat pris
6 100
538
562
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
10
9 aug 2018 22:58
6 100 SEK
11
9 aug 2018 22:58
5 900 SEK
10
9 aug 2018 22:56
5 700 SEK
11
9 aug 2018 22:53
5 500 SEK
10
9 aug 2018 22:53
5 500 SEK
11
9 aug 2018 22:51
5 300 SEK
10
9 aug 2018 22:48
5 100 SEK
11
9 aug 2018 22:48
5 000 SEK
11
9 aug 2018 22:48
4 800 SEK
10
9 aug 2018 22:47
4 800 SEK
11
9 aug 2018 22:47
4 600 SEK
10
9 aug 2018 22:46
4 600 SEK
11
9 aug 2018 22:45
4 400 SEK
10
9 aug 2018 22:44
4 400 SEK
11
9 aug 2018 22:42
4 200 SEK
10
9 aug 2018 22:41
4 200 SEK
11
9 aug 2018 22:33
4 000 SEK
10
9 aug 2018 22:31
3 800 SEK
9 aug 2018 21:46
3 600 SEK
9
8 aug 2018 14:15
3 400 SEK
8
5 aug 2018 18:37
3 200 SEK
4 aug 2018 16:45
3 000 SEK
4 aug 2018 16:45
3 000 SEK
4 aug 2018 16:45
2 200 SEK
4 aug 2018 16:45
2 000 SEK
4 aug 2018 16:44
1 900 SEK
4 aug 2018 16:44
1 800 SEK
4 aug 2018 16:44
1 700 SEK
4 aug 2018 16:44
1 600 SEK
4 aug 2018 9:55
1 500 SEK
3 aug 2018 16:54
1 300 SEK
2 aug 2018 21:55
1 100 SEK
2 aug 2018 18:04
1 000 SEK
2 aug 2018 9:11
650 SEK
2 aug 2018 6:11
600 SEK
1 aug 2018 21:56
500 SEK