BONBONJÄR, silver, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Genombruten dekor med girlander och bladverk. På tre bockben krönta av bockhuvuden. Grön glasinsats. Höjd 9 cm.

Smärre bruksslitage.

Klubbat pris
1 700
151
157
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8
26 jun 2018 16:04
1 700 SEK
26 jun 2018 15:52
1 600 SEK
26 jun 2018 15:52
1 500 SEK
26 jun 2018 15:52
1 400 SEK
26 jun 2018 15:52
1 300 SEK
24 jun 2018 9:38
1 100 SEK
24 jun 2018 9:38
1 000 SEK
24 jun 2018 0:54
800 SEK
24 jun 2018 0:54
750 SEK
21 jun 2018 19:25
500 SEK
21 jun 2018 19:25
450 SEK
21 jun 2018 14:10
400 SEK
20 jun 2018 22:41
350 SEK
20 jun 2018 10:32
300 SEK