1064783
DALAHÄST, 1900-talets mitt

Höjd 17 cm, längd 16 cm.

Färgbortfall. Smärre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
600
57
64
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
22 jun 2018 16:49
600 SEK
21 jun 2018 0:10
550 SEK
21 jun 2018 0:07
500 SEK
21 jun 2018 0:07
500 SEK
15 jun 2018 21:07
450 SEK