TUPP, porslin, Kina, 1900-tal.

Polykrom dekor. Höjd 20. Längd 19 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 000
89
94
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
12 jul 2018 13:42
1 000 SEK
12 jul 2018 13:42
950 SEK
12 jul 2018 13:41
900 SEK
12 jul 2018 13:41
850 SEK
12 jul 2018 13:41
800 SEK
12 jul 2018 13:41
750 SEK
12 jul 2018 13:41
700 SEK
12 jul 2018 13:41
650 SEK
12 jul 2018 13:40
600 SEK
12 jul 2018 13:40
550 SEK
12 jul 2018 5:37
500 SEK
12 jul 2018 5:37
450 SEK
12 jul 2018 5:36
400 SEK
12 jul 2018 5:36
350 SEK
5 jul 2018 12:25
300 SEK