SLAGBORD, 1970-tal

SLAGBORD, 1970-tal

Två slag med lådor i kortsidor. Furu. Längtd 54(180), bredd 90, höjd 75 cm.

Fläckar. Slitage. Märken.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
25 jun 2018 19:37
1 100 SEK
25 jun 2018 19:35
1 000 SEK
25 jun 2018 19:35
1 000 SEK
25 jun 2018 19:32
900 SEK
25 jun 2018 19:32
850 SEK
23 jun 2018 20:15
800 SEK
23 jun 2018 20:15
750 SEK
22 jun 2018 12:17
600 SEK
22 jun 2018 12:17
550 SEK
22 jun 2018 12:16
500 SEK
22 jun 2018 12:16
450 SEK
19 jun 2018 23:17
400 SEK
19 jun 2018 23:17
350 SEK
18 jun 2018 13:13
300 SEK