STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795).

Underglasyrblå dekor med landskap. Längd 37 cm.

Smärre slitage. Glasyrmistor. Nagg.

Klubbat pris
1 433
127
133
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
27 jun 2018 13:15
1 433 SEK
27 jun 2018 13:15
1 333 SEK
27 jun 2018 12:37
858 SEK
27 jun 2018 12:37
808 SEK
27 jun 2018 1:15
350 SEK
24 jun 2018 22:24
300 SEK