LJUSSTAKAR, ett par, silver, Sydamerika, 1900-talets första del.

Höjd 12,5 cm. Vikt ca ca 288 g.

Åldersrelaterat slitage. Något sneda.

Klubbat pris
405
36
38
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (3 bud)
24 jun 2018 18:34
405 SEK
24 jun 2018 18:34
355 SEK
22 jun 2018 17:37
300 SEK