LJUSSTAKE, mässing 1700-tal

LJUSSTAKE, mässing 1700-tal

Höjd 13,5 cm.

Avnött. Slitage. Smärre fläckar. Bucklor. Gängslitage.

Klubbat pris
400
35
37
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
23 jun 2018 21:04
400 SEK
23 jun 2018 21:04
367 SEK
21 jun 2018 21:04
300 SEK