LJUSSTAKAR, ett par Skultuna modell nr 67 A, 1900-talets första hälft.

Rund fot med nollgaller. Ben i svartlackerat trä. Stämpelmärkta. Höjd 19 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 050
182
190
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
25 jun 2018 18:33
2 050 SEK
25 jun 2018 18:33
1 955 SEK
25 jun 2018 18:32
1 950 SEK
25 jun 2018 17:35
1 850 SEK
25 jun 2018 17:34
1 750 SEK
25 jun 2018 17:34
1 650 SEK
25 jun 2018 17:34
1 550 SEK
25 jun 2018 17:34
1 450 SEK
24 jun 2018 22:57
1 350 SEK
24 jun 2018 22:57
1 250 SEK
22 jun 2018 15:28
1 150 SEK
18 jun 2018 23:56
1 050 SEK
18 jun 2018 23:56
1 000 SEK
18 jun 2018 23:55
700 SEK
18 jun 2018 23:55
650 SEK
18 jun 2018 21:59
461 SEK
18 jun 2018 20:43
411 SEK
18 jun 2018 20:43
400 SEK
18 jun 2018 17:49
350 SEK
18 jun 2018 15:46
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79