KARMSTOL, 1900-talets slut

KARMSTOL, 1900-talets slut

Betsad ek. Skuren dekor av bland annat akantur och lejon. benavslut i form av lejontassar. Sitthöjd 48. Bredd 60. Djup 63. Höjd 110 cm cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
600
52
55
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
25 jun 2018 0:37
600 SEK
24 jun 2018 19:56
550 SEK
24 jun 2018 10:13
500 SEK
24 jun 2018 8:01
450 SEK
22 jun 2018 10:31
400 SEK
22 jun 2018 7:43
350 SEK
22 jun 2018 7:43
350 SEK
21 jun 2018 22:18
300 SEK