Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets andra hälft

Underrede i metall, bordsskiva i trä. Diameter 92, höjd 64 cm

Slitage. Märken. Repor. Färgbortfall.

Klubbat pris
550
54
62
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
11 jul 2018 21:05
550 SEK
11 jul 2018 19:27
500 SEK
11 jul 2018 19:27
500 SEK
8 jul 2018 23:17
400 SEK
8 jul 2018 0:06
350 SEK
7 jul 2018 9:38
300 SEK