SVEN-ARNE GILLGREN, bestickservis, stål, "Parad", 115 delar, Gense och G.A.B, 1900-talets tredje kvartal.

24 matgafflar, 24 matknivar, 24 matskedar, tolv smörgåsgafflar, tolv smörgåsknivar, tolv bordsskedar, två smörknivar samt fem serveringsbestick. Delvis i originalförpackningar.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
2 205
196
204
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
27 jun 2018 21:44
2 205 SEK
27 jun 2018 21:43
2 005 SEK
27 jun 2018 21:43
1 905 SEK
27 jun 2018 21:38
1 805 SEK
27 jun 2018 19:45
1 705 SEK
27 jun 2018 19:40
1 605 SEK
27 jun 2018 19:26
1 505 SEK
27 jun 2018 19:26
1 500 SEK
27 jun 2018 19:26
1 305 SEK
27 jun 2018 19:26
1 205 SEK
27 jun 2018 18:53
1 105 SEK
27 jun 2018 18:53
1 005 SEK
27 jun 2018 18:30
875 SEK
27 jun 2018 18:30
825 SEK
27 jun 2018 17:48
750 SEK
27 jun 2018 17:48
700 SEK
27 jun 2018 17:06
625 SEK
27 jun 2018 15:59
575 SEK
27 jun 2018 15:59
555 SEK
27 jun 2018 8:48
525 SEK
27 jun 2018 8:48
475 SEK
27 jun 2018 8:48
467 SEK
27 jun 2018 6:50
406 SEK
27 jun 2018 6:50
356 SEK
26 jun 2018 20:35
350 SEK
19 jun 2018 19:13
300 SEK