EPHRAIM STÅHL, stolar, 3 st, gustavianska, signerade.

Bredd 48 cm. Sitthöjd ca 45 cm. Totalhöjd 89-90 cm.

Märken. Slitage. Färgbortfall. Fläckar. Senare målning. Smärre skador. En senare knapp.

Klubbat pris
400
4 532
417
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (7 bud)
25 jun 2018 15:51
400 EUR
25 jun 2018 15:51
380 EUR
25 jun 2018 15:51
360 EUR
25 jun 2018 15:51
330 EUR
25 jun 2018 14:39
200 EUR
25 jun 2018 11:23
160 EUR
18 jun 2018 21:23
100 EUR