1065347
VAS Kina 1900-tal porslin
Vas  kina 1900-tal porslin.
Vas  kina 1900-tal porslin.
Vas  kina 1900-tal porslin.
Vas  kina 1900-tal porslin.

Dekor i underglasyrblått av reserver med palatsscener och landskap, höjd 45 cm

Glasyrmistor. Åldersrelaterat slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
12 888
1 209
1 336
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (39 bud)
8
26 jun 2018 21:09
12 888 SEK
10
26 jun 2018 21:09
12 888 SEK
8
26 jun 2018 21:09
9 088 SEK
10
26 jun 2018 21:09
8 888 SEK
10
26 jun 2018 21:09
8 000 SEK