Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

SLAGBORD, 1800-talets andra hälft.

Furu. Två lådor. Enkelgrindar. Total längd 172, bredd 96, höjd 75 cm.

Slitage. Torrsprickor. Delvis maskstungen. Kompletterad med bl a senare fotavslutningar. Renoverad. Fläckar.

Klubbat pris
1 700
166
193
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
28 jul 2018 22:54
1 700 SEK
28 jul 2018 19:00
1 600 SEK
28 jul 2018 18:59
1 500 SEK
28 jul 2018 18:34
1 400 SEK
27 jul 2018 18:27
1 300 SEK
27 jul 2018 18:27
1 200 SEK
27 jul 2018 18:27
1 200 SEK
27 jul 2018 13:15
925 SEK
27 jul 2018 13:15
875 SEK
27 jul 2018 12:32
850 SEK
25 jul 2018 15:57
800 SEK
23 jul 2018 22:06
750 SEK
23 jul 2018 22:06
700 SEK
22 jul 2018 16:18
650 SEK
22 jul 2018 16:18
600 SEK
22 jul 2018 16:18
550 SEK
22 jul 2018 16:18
500 SEK
22 jul 2018 16:18
450 SEK
21 jul 2018 5:17
400 SEK
21 jul 2018 5:17
350 SEK
20 jul 2018 7:44
300 SEK