TRÄDGÅRDSURNA, 1800-tal.

TRÄDGÅRDSURNA, 1800-tal.

Målat gjutjärn. Hänklar. Diameter 35, höjd 36 cm.

Slitage. Senare målning. Färgbortfall. Rostangrepp.

Klubbat pris
1 950
172
180
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
26 jun 2018 12:09
1 950 SEK
26 jun 2018 12:09
1 850 SEK
26 jun 2018 2:22
1 200 SEK
25 jun 2018 8:26
1 100 SEK
21 jun 2018 23:08
1 000 SEK
21 jun 2018 10:28
600 SEK
20 jun 2018 19:14
550 SEK
19 jun 2018 21:56
500 SEK