SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft

Vitlackerad rotting, bambu och trä. Fack för tre flaskor på nedre plan. På hjul. Längd 76 cm, bredd 46 cm, höjd 78 cm.

Smärre slitage. Senare målning.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
27 jun 2018 9:52
550 SEK
27 jun 2018 9:51
500 SEK
27 jun 2018 9:51
500 SEK
25 jun 2018 12:21
350 SEK
22 jun 2018 23:22
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79