1065722

LANTERNOR

Ett par, koppar, 1900-talets mitt.

Märkta Styrbord resp Babord samt HG. För elektricitet. Höjd ca 25 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo

jan.ahlklo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 900
    276 EUR
    323 USD

    Budhistorik (22 bud)
    223 jul 21:292900SEK
    623 jul 21:182700SEK
    2A23 jul 21:182550SEK