1065722

LANTERNOR

Ett par, koppar, 1900-talets mitt.

Märkta Styrbord resp Babord samt HG. För elektricitet. Höjd ca 25 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N10

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo

jan.ahlklo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 12 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    1 300
    125 EUR
    145 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (13 bud)
    520 jul 23:241300SEK
    319 jul 20:281200SEK
    117 jul 14:041100SEK