BESTICKSERVIS, 70 delar silver, "Prins Albert" C.G. Hallberg,1900-talets mitt / senare del.

12 fiskgafflar, längd 18,2 cm.
12 fiskknivar, längd 21,5 cm.
12 skedar, längd 18,5 cm.
13 dessertknivar, längd 22 cm.
3 gafflar, längd 17,7 cm.
10 gafflar, längd 14,5 cm.
3 teskedar, längd 13 cm.
2 syltskedar, längd 15´4,8 cm.
3 smörknivar, längd 20 cm.
Vikt exkl knivar ca 2700g.

Smärre slitage.

Klubbat pris
12 001
1 059
1 105
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
2 jul 2018 18:03
12 001 SEK
2 jul 2018 18:02
11 501 SEK
2 jul 2018 14:32
11 001 SEK
2 jul 2018 14:32
11 000 SEK
2 jul 2018 10:03
10 501 SEK
2 jul 2018 10:03
10 001 SEK
2 jul 2018 10:03
9 623 SEK
2 jul 2018 10:03
9 423 SEK
2 jul 2018 10:03
9 223 SEK
2 jul 2018 10:03
9 023 SEK
30 jun 2018 21:41
8 250 SEK
30 jun 2018 21:41
8 050 SEK
25 jun 2018 21:35
8 000 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46