KARMSTOLAR 7 st snarlika, 1900-talets mitt/andra hälft

Svartmålat böjträ och rotting, sitthöjd ca 46 cm. Höjd upp till karm 68 cm.

Slitage. Skador. Torrsprickor.

Klubbat pris
5 301
465
483
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (43 bud)
23 jul 2018 21:46
5 301 SEK
10
23 jul 2018 21:43
5 101 SEK
23 jul 2018 21:43
4 901 SEK
10
23 jul 2018 21:43
4 901 SEK
23 jul 2018 21:43
4 701 SEK
10
23 jul 2018 21:42
4 501 SEK
10
23 jul 2018 21:42
4 402 SEK
23 jul 2018 21:42
4 202 SEK
23 jul 2018 19:52
3 801 SEK
10
23 jul 2018 15:55
3 601 SEK
23 jul 2018 15:03
3 401 SEK
10
23 jul 2018 15:03
3 201 SEK
22 jul 2018 20:23
3 001 SEK
8
22 jul 2018 20:23
2 801 SEK
22 jul 2018 18:53
2 601 SEK
9
22 jul 2018 18:53
2 401 SEK
22 jul 2018 14:58
2 200 SEK
8
22 jul 2018 14:58
2 000 SEK
22 jul 2018 14:57
1 900 SEK
8
22 jul 2018 14:57
1 800 SEK
22 jul 2018 14:56
1 700 SEK
8
22 jul 2018 14:56
1 600 SEK
22 jul 2018 14:56
1 500 SEK
8
22 jul 2018 14:56
1 400 SEK
22 jul 2018 14:56
1 300 SEK
8
22 jul 2018 14:56
1 200 SEK
22 jul 2018 14:52
1 100 SEK
22 jul 2018 14:52
1 000 SEK
21 jul 2018 15:24
950 SEK
21 jul 2018 15:19
900 SEK
21 jul 2018 15:19
900 SEK
21 jul 2018 10:45
850 SEK
20 jul 2018 22:29
800 SEK
19 jul 2018 17:40
750 SEK
19 jul 2018 17:40
700 SEK
19 jul 2018 13:49
650 SEK
19 jul 2018 13:49
600 SEK
19 jul 2018 11:13
550 SEK
19 jul 2018 11:13
500 SEK
19 jul 2018 11:13
500 SEK
19 jul 2018 9:19
400 SEK
19 jul 2018 9:13
350 SEK
18 jul 2018 16:51
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13