GIO PONTI, korgfåtölj, 1900-talets andra hälft

Rotting och bambu, sitthöjd ca 42 cm

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 600
247
282
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
27 jun 2018 14:01
2 600 SEK
27 jun 2018 14:01
2 500 SEK
27 jun 2018 1:03
2 400 SEK
26 jun 2018 23:47
2 200 SEK
26 jun 2018 23:47
2 000 SEK
26 jun 2018 23:47
2 000 SEK
26 jun 2018 23:46
1 800 SEK
26 jun 2018 23:46
1 700 SEK
26 jun 2018 23:46
1 600 SEK
26 jun 2018 23:46
1 500 SEK
26 jun 2018 23:46
1 300 SEK
26 jun 2018 23:46
1 200 SEK
26 jun 2018 23:46
1 100 SEK
26 jun 2018 23:46
1 000 SEK
24 jun 2018 17:52
950 SEK
24 jun 2018 17:52
900 SEK
24 jun 2018 17:52
850 SEK
24 jun 2018 17:52
800 SEK
24 jun 2018 17:52
750 SEK
24 jun 2018 17:52
700 SEK
24 jun 2018 17:52
650 SEK
24 jun 2018 17:52
600 SEK
23 jun 2018 12:18
500 SEK
23 jun 2018 12:18
450 SEK
22 jun 2018 21:44
400 SEK
22 jun 2018 15:34
350 SEK
20 jun 2018 18:39
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13