STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft. Thonet-stil.

Stomme i böjträ. Sits i plywood. Sitthöjd 46 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Klubbat pris
1 300
123
141
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
4 jul 2018 13:09
1 300 SEK
4 jul 2018 10:46
1 200 SEK
4 jul 2018 10:46
1 200 SEK
4 jul 2018 9:25
1 100 SEK
4 jul 2018 9:25
1 000 SEK
4 jul 2018 9:24
950 SEK
4 jul 2018 9:24
900 SEK
4 jul 2018 9:05
850 SEK
4 jul 2018 9:05
800 SEK
3 jul 2018 11:04
600 SEK
3 jul 2018 11:04
550 SEK
3 jul 2018 11:04
500 SEK
3 jul 2018 11:04
450 SEK
2 jul 2018 19:22
400 SEK
30 jun 2018 21:33
350 SEK
27 jun 2018 18:43
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46