SITTPUFF 1900-talets andra hälft

Kvadratisk, klädd med brunt skinn, längd 95, bredd 95, höjd ca 35 cm

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Märken. Repor.

Klubbat pris
1 600
142
148
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
27 jun 2018 15:15
1 600 SEK
27 jun 2018 15:15
1 500 SEK
27 jun 2018 15:15
1 300 SEK
27 jun 2018 15:15
1 200 SEK
27 jun 2018 15:15
1 100 SEK
27 jun 2018 15:15
1 000 SEK
27 jun 2018 15:15
950 SEK
27 jun 2018 15:15
900 SEK
27 jun 2018 15:11
850 SEK
27 jun 2018 12:03
800 SEK
27 jun 2018 8:22
750 SEK
27 jun 2018 8:22
700 SEK
27 jun 2018 8:22
650 SEK
26 jun 2018 20:22
600 SEK
26 jun 2018 15:23
550 SEK
26 jun 2018 15:23
500 SEK
26 jun 2018 15:23
500 SEK
24 jun 2018 22:09
450 SEK
24 jun 2018 22:09
400 SEK
23 jun 2018 21:22
350 SEK
21 jun 2018 13:15
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13