RÄKSKÅLAR, 24 st, 1900-talets andra hälft.

Höjd 10 cm inkl insats.

Slitage. Flertalet insatser med nagg.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
30 jun 2018 16:09
550 SEK
30 jun 2018 16:09
500 SEK
30 jun 2018 16:09
500 SEK
26 jun 2018 20:19
300 SEK