SERVISDELAR, 44 delar, glas, bla Orrefors, 1900-talets andra hälft.

29 glas, höjd 13 cm.
15 glas, höjd 12 cm.
Två karaffer med proppar, höjd 28 cm.

Slitage. Ca åtta delar med nagg.

Klubbat pris
350
31
33
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
29 jun 2018 22:34
350 SEK
29 jun 2018 21:13
300 SEK