Paolo Piva

(Italien, Född 1950)
Paolo Piva
(Italien, Född 1950)

PAOLO PIVA, soffbord, "Alanda", B & B Italien.

Svartlackerad metallstomme, rektangulär glasskiva. Längd 120, bredd 60, höjd 26 cm.

Mindre slitage, senare glasskiva med mindre hörnnagg.

Klubbat pris
16 000
1 412
1 473
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (44 bud)
12
5 jul 2018 17:48
16 000 SEK
11
5 jul 2018 17:48
15 500 SEK
12
5 jul 2018 17:47
15 000 SEK
11
5 jul 2018 17:47
14 500 SEK
12
5 jul 2018 17:44
14 000 SEK
11
5 jul 2018 17:44
14 000 SEK
12
5 jul 2018 17:44
13 500 SEK
11
5 jul 2018 17:44
13 000 SEK
12
5 jul 2018 17:43
12 500 SEK
11
5 jul 2018 17:43
12 000 SEK
12
5 jul 2018 17:43
11 500 SEK
11
5 jul 2018 17:43
11 000 SEK
12
5 jul 2018 17:43
10 500 SEK
11
5 jul 2018 17:43
10 000 SEK
12
5 jul 2018 17:43
9 800 SEK
11
5 jul 2018 17:43
9 600 SEK
12
5 jul 2018 17:42
9 200 SEK
11
5 jul 2018 17:42
9 000 SEK
12
5 jul 2018 17:42
8 600 SEK
11
5 jul 2018 17:42
8 400 SEK
12
5 jul 2018 17:42
8 200 SEK
11
5 jul 2018 17:42
8 000 SEK
12
5 jul 2018 17:42
7 600 SEK
11
5 jul 2018 17:42
7 400 SEK
12
5 jul 2018 17:42
7 200 SEK
11
5 jul 2018 17:21
7 000 SEK
10
5 jul 2018 10:41
6 800 SEK
4 jul 2018 22:43
6 600 SEK
9
4 jul 2018 22:43
6 500 SEK
9
3 jul 2018 22:28
6 400 SEK
8
2 jul 2018 20:18
6 200 SEK
2 jul 2018 16:10
6 000 SEK
1 jul 2018 14:37
5 800 SEK
1 jul 2018 11:19
5 600 SEK
1 jul 2018 9:52
5 400 SEK
1 jul 2018 9:52
5 400 SEK
1 jul 2018 9:41
5 200 SEK
1 jul 2018 9:41
5 000 SEK
30 jun 2018 15:21
4 600 SEK
30 jun 2018 14:34
4 400 SEK
30 jun 2018 2:29
4 200 SEK
29 jun 2018 20:27
4 000 SEK
28 jun 2018 9:51
3 500 SEK
28 jun 2018 9:41
1 000 SEK