Guido August Alm, brödkorg, silver, Lovisa 1938.

Invändigt förgylld. Totalhöjd 24 cm, diameter 29 cm, vikt 560 gram.

Smärre repor. Anlupen. Gravyr.

Klubbat pris
255
2 925
267
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (16 bud)
9
3 jul 2018 15:19
255 EUR
8
3 jul 2018 15:19
250 EUR
9
3 jul 2018 15:09
225 EUR
8
2 jul 2018 23:12
205 EUR
2 jul 2018 10:06
195 EUR
2 jul 2018 10:06
185 EUR
1 jul 2018 20:47
175 EUR
1 jul 2018 20:47
165 EUR
1 jul 2018 19:01
142 EUR
1 jul 2018 19:01
132 EUR
30 jun 2018 9:18
100 EUR
30 jun 2018 9:18
95 EUR
30 jun 2018 6:14
90 EUR
27 jun 2018 20:24
85 EUR
27 jun 2018 15:48
80 EUR
26 jun 2018 19:36
50 EUR