Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

HANS-AGNE JAKOBSSON, ljuslyktor, 2 st, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing. Röd och blå glaskupa. För Liljeholmens stämningsljus nr 135. Etikettmärkta. . Höjd 31 - 43 cm.

Slitage med ställvisa anlöpningar. Nagg.

Klubbat pris
2 600
253
294
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
3 jul 2018 17:39
2 600 SEK
3 jul 2018 17:39
2 400 SEK
3 jul 2018 17:38
2 200 SEK
3 jul 2018 17:37
2 000 SEK
3 jul 2018 17:32
1 900 SEK
3 jul 2018 17:30
1 800 SEK
3 jul 2018 17:28
1 700 SEK
3 jul 2018 17:24
1 600 SEK
3 jul 2018 17:22
1 500 SEK
3 jul 2018 17:22
1 400 SEK
3 jul 2018 17:16
1 300 SEK
3 jul 2018 17:16
1 203 SEK
3 jul 2018 17:15
1 200 SEK
3 jul 2018 17:06
1 100 SEK
3 jul 2018 16:32
1 000 SEK
3 jul 2018 12:39
950 SEK
3 jul 2018 12:39
900 SEK
3 jul 2018 12:39
900 SEK
30 jun 2018 11:02
850 SEK
29 jun 2018 18:25
800 SEK
29 jun 2018 18:25
800 SEK
29 jun 2018 15:35
750 SEK
29 jun 2018 15:35
700 SEK
26 jun 2018 22:51
450 SEK
26 jun 2018 22:51
400 SEK
26 jun 2018 12:27
300 SEK