Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Klassiska antikviteter F757
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

SERVERINGSVAGN, 1900-tal

SERVERINGSVAGN, 1900-tal

Svartmålad benställning i metall och lös bricka teak. På hjul. Längd 65, bredd 40, höjd 62 cm.

Fläckar. Nagg. Avnött. Smärre slitage.

Klubbat pris
1 500
146
170
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
1 jul 2018 20:45
1 500 SEK
1 jul 2018 20:45
1 400 SEK
1 jul 2018 20:44
1 300 SEK
1 jul 2018 20:44
1 200 SEK
1 jul 2018 20:44
1 100 SEK
1 jul 2018 20:44
1 000 SEK
1 jul 2018 20:44
1 000 SEK
1 jul 2018 20:44
850 SEK
1 jul 2018 20:44
800 SEK
1 jul 2018 20:43
650 SEK
1 jul 2018 20:37
600 SEK
29 jun 2018 19:12
550 SEK
29 jun 2018 19:12
550 SEK
29 jun 2018 14:38
500 SEK
28 jun 2018 22:40
450 SEK
28 jun 2018 22:37
400 SEK
28 jun 2018 22:37
350 SEK
27 jun 2018 8:59
300 SEK