LIN UTZON, 3 skålar, porslin, Royal Copenhagen, 1980-tal.

Diameter 24 cm, höjd 11 cm.

Mindre bruksslitage.

Möjligen specialbeställning från Royal Copenhagen.

Klubbat pris
1 350
119
124
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
7 jul 2018 20:44
1 350 SEK
7 jul 2018 20:44
1 250 SEK
1 jul 2018 20:29
1 100 SEK
1 jul 2018 20:29
1 000 SEK
1 jul 2018 0:54
350 SEK
29 jun 2018 23:20
300 SEK