1066572

FOLKE ARSTRÖM, bestick, 19 delar, "Focus de luxe", rostfritt stål, Gense, 1900-talets andra hälft.

6 matknivar, 19,5 cm
6 matgafflar, 20 cm
6 matskedar, 19,5 cm,
1 smörkniv, 15 cm

I kartonger

Konditionsrapport

Smärre slitage. Märken.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    800
    77 EUR
    91 USD

    Budhistorik (13 bud)
    810 aug 18:21800SEK
    710 aug 13:22750SEK
    5A10 aug 13:21700SEK