1066572

FOLKE ARSTRÖM, bestick, 19 delar, "Focus de luxe", rostfritt stål, Gense, 1900-talets andra hälft.

6 matknivar, 19,5 cm
6 matgafflar, 20 cm
6 matskedar, 19,5 cm,
1 smörkniv, 15 cm

I kartonger

Konditionsrapport

Smärre slitage. Märken.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    800
    76 EUR
    86 USD

    Budhistorik (13 bud)
    810 aug 2018 18:21800SEK
    710 aug 2018 13:22750SEK
    5A10 aug 2018 13:21700SEK