Folke Arström

(Sverige, 1907-1997)
Folke Arström
(Sverige, 1907-1997)

FOLKE ARSTRÖM, bestick, 19 delar, "Focus de luxe", rostfritt stål, Gense, 1900-talets andra hälft.

6 matknivar, 19,5 cm
6 matgafflar, 20 cm
6 matskedar, 19,5 cm,
1 smörkniv, 15 cm

I kartonger

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
800
70
73
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
8
10 aug 2018 18:21
800 SEK
10 aug 2018 13:22
750 SEK
10 aug 2018 13:21
700 SEK
10 aug 2018 13:21
700 SEK
8 aug 2018 15:07
650 SEK
7 aug 2018 23:43
600 SEK
7 aug 2018 12:10
550 SEK
5 aug 2018 23:25
500 SEK
4 aug 2018 15:12
450 SEK
3 aug 2018 19:36
400 SEK
3 aug 2018 19:36
355 SEK
3 aug 2018 16:27
350 SEK
3 jul 2018 5:39
300 SEK