LJUSSTAKAR, ett par, silver, MGAB, Uppsala, 1971.

Höjd 15 cm.

Fyllda. Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
950
90
103
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
3 jul 2018 19:21
950 SEK
3 jul 2018 19:20
900 SEK
3 jul 2018 19:20
855 SEK
28 jun 2018 17:05
805 SEK
28 jun 2018 17:05
755 SEK
28 jun 2018 14:57
700 SEK
28 jun 2018 14:57
650 SEK
28 jun 2018 7:09
600 SEK
27 jun 2018 15:55
550 SEK
27 jun 2018 15:55
500 SEK
26 jun 2018 13:21
300 SEK