KRYDDSET, 4 delar, silver, Birmingham, England, 1919-51.

Senapskanna och saltkar, Adie Brothers Ltd. Ett par kryddkar, James Swann. Insatser av blått glas. Längd 5,5-7,5 cm. Tre skedar i silver medföljer. total vikt utan glas 120 gram.

Glas med nedslipade nagg och nagg.

Klubbat pris
1 950
171
182
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
3 jul 2018 20:00
1 950 SEK
3 jul 2018 19:59
1 850 SEK
3 jul 2018 19:58
1 750 SEK
3 jul 2018 19:56
1 650 SEK
3 jul 2018 19:53
1 550 SEK
3 jul 2018 19:53
1 456 SEK
3 jul 2018 19:53
1 450 SEK
3 jul 2018 19:53
1 350 SEK
3 jul 2018 19:52
1 325 SEK
3 jul 2018 19:52
1 225 SEK
3 jul 2018 19:52
1 200 SEK
3 jul 2018 19:52
1 100 SEK
3 jul 2018 19:52
1 025 SEK
3 jul 2018 19:51
970 SEK
3 jul 2018 19:51
950 SEK
3 jul 2018 19:28
910 SEK
3 jul 2018 18:55
860 SEK
3 jul 2018 18:47
810 SEK
3 jul 2018 18:47
807 SEK
3 jul 2018 8:42
756 SEK
3 jul 2018 8:41
750 SEK
2 jul 2018 20:41
655 SEK
2 jul 2018 20:41
605 SEK
2 jul 2018 9:39
550 SEK
2 jul 2018 9:38
500 SEK
2 jul 2018 9:38
450 SEK
29 jun 2018 8:45
400 SEK
28 jun 2018 18:36
350 SEK
27 jun 2018 21:32
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

407. Anna-Greta Sjöqvist, matta, gobelängteknik, ca 245 x 157 cm, signerad AG S.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK