BESTICK, 54 delar, silver, "Chippendale", GAB, Eskilstuna, sent 1900-tal.

13 gafflar, 17,5 cm
12 knivar, 20 cm
23 skedar, 18 cm
6 förrättsgafflar, 14,5 cm

Vikt, exklusive knivar med stålblad, ca 1539 gram

Smärre slitage. Märken. Anlupen.

Klubbat pris
5 000
474
543
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
7 jul 2018 14:32
5 000 SEK
5 jul 2018 0:24
4 800 SEK
30 jun 2018 9:46
4 600 SEK
30 jun 2018 9:46
4 550 SEK
30 jun 2018 9:46
4 400 SEK
30 jun 2018 9:46
4 200 SEK
29 jun 2018 23:54
4 000 SEK