BESTICKSERVIS, silver, "Rosenholm", ca 93 delar, GAB, 1960-tal,

12 st moccaskedar,
13 st kaffeskedar,
14 st smörgåsgafflar,
18 st smörgåsknivar,
12 st skedar längd 18 cm,
12 st knivar längd 19,5 cm,
12 st gafflar längd 17,5 cm.

Total vikt inklusive knivblad i rostfritt stål ca 2900 gram.

Bruksskick.

6 800
600
626
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
2 jul 2018 13:34
6 800 SEK
30 jun 2018 1:01
6 500 SEK
26 jun 2018 20:22
2 500 SEK
26 jun 2018 19:36
2 000 SEK
25 jun 2018 23:21
300 SEK