Madeleine Pyk – en samling F769

BÅLSKÅL MED LOCK, glas, 1800-tal.

Slipad dekor. Diameter ca 24 cm, höjd ca 24 cm.

Slitage. Nagg.

Klubbat pris
1 100
104
119
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
6 aug 2018 15:12
1 100 SEK
6 aug 2018 15:12
1 000 SEK
2 aug 2018 16:23
505 SEK
2 aug 2018 16:23
455 SEK
1 aug 2018 15:08
300 SEK