SKÄNK / SIDEBOARD, omkring år 1900.

Fanerat med olika träslag. Intarsiadekor. Skiva i sten. Längd 119 cm, bredd 49 cm, höjd 92 cm. Nyckel finns.

Slitage. Skador, fläckar och nagg. Lådor kärvar något. Nyckel fungerar endast med lådor. Några lösa lister.

Klubbat pris
10 500
927
967
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (56 bud)
8 jul 2018 14:23
10 500 SEK
8
8 jul 2018 14:23
10 001 SEK
8
8 jul 2018 14:22
9 600 SEK
8 jul 2018 14:22
9 400 SEK
8
8 jul 2018 14:22
9 000 SEK
8 jul 2018 14:22
8 800 SEK
8
8 jul 2018 14:20
8 600 SEK
8 jul 2018 14:20
8 400 SEK
8
8 jul 2018 14:19
8 000 SEK
8 jul 2018 14:19
7 800 SEK
8
8 jul 2018 14:04
7 600 SEK
8 jul 2018 14:04
7 400 SEK
8 jul 2018 12:05
7 300 SEK
8
8 jul 2018 12:05
7 100 SEK
8
8 jul 2018 12:05
7 000 SEK
8 jul 2018 12:05
6 800 SEK
8
8 jul 2018 11:50
5 800 SEK
8 jul 2018 11:50
5 600 SEK
8 jul 2018 11:49
5 500 SEK
8
8 jul 2018 11:49
5 300 SEK
7 jul 2018 20:19
3 800 SEK
5 jul 2018 17:43
3 600 SEK
5 jul 2018 9:59
3 400 SEK
5 jul 2018 9:59
3 333 SEK
4 jul 2018 20:45
3 050 SEK
4 jul 2018 20:45
2 850 SEK
4 jul 2018 11:47
2 650 SEK
4 jul 2018 11:47
2 450 SEK
4 jul 2018 4:40
2 422 SEK
3 jul 2018 22:23
2 222 SEK
3 jul 2018 22:23
2 200 SEK
3 jul 2018 5:31
1 900 SEK
3 jul 2018 5:25
1 800 SEK
3 jul 2018 5:25
1 700 SEK
2 jul 2018 11:08
1 600 SEK
2 jul 2018 6:50
1 500 SEK
2 jul 2018 6:50
1 500 SEK
1 jul 2018 15:30
1 400 SEK
1 jul 2018 15:30
1 300 SEK
1 jul 2018 15:30
1 200 SEK
1 jul 2018 15:30
1 100 SEK
1 jul 2018 15:30
1 000 SEK
1 jul 2018 15:30
950 SEK
1 jul 2018 15:29
900 SEK
1 jul 2018 15:29
850 SEK
1 jul 2018 15:29
800 SEK
1 jul 2018 15:29
750 SEK
1 jul 2018 15:29
700 SEK
1 jul 2018 15:29
650 SEK
1 jul 2018 15:28
600 SEK
1 jul 2018 15:28
550 SEK
1 jul 2018 15:28
500 SEK
1 jul 2018 15:28
450 SEK
1 jul 2018 15:28
400 SEK
1 jul 2018 15:28
350 SEK
30 jun 2018 19:42
300 SEK