ANNA EHRNER, 109 delar, glas, "Line", Kosta Boda, 1900-talets slut.

Tolv champagneglas, höjd 24 cm.
Tolv rödvinsglas, höjd 22 cm.
Tolv vitvinsglas, höjd 21 cm.
Tolv starkvinsglas, höjd 15 cm.
Tolv whiskey-glas, höjd 10 cm.
Tolv sherryglas, höjd 16 cm.
Tolv konjaksglas, höjd 11,5 cm.
Tolv likörglas, höjd 14 cm.
Tolv selterglas, höjd 8 cm.
En ishink, höjd 21,5 inkl handtag.

Två karaffer (ej "Line") medföljer.

Bruksslitage. Ishink med nagg.

Klubbat pris
6 000
530
552
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
20 jul 2018 15:15
6 000 SEK
20 jul 2018 15:12
5 800 SEK
20 jul 2018 15:12
5 600 SEK
20 jul 2018 15:12
5 500 SEK
20 jul 2018 15:09
5 400 SEK
20 jul 2018 15:09
5 200 SEK
20 jul 2018 15:06
5 000 SEK
20 jul 2018 15:06
5 000 SEK
20 jul 2018 15:04
4 800 SEK
20 jul 2018 15:04
4 700 SEK
20 jul 2018 15:03
4 600 SEK
20 jul 2018 15:02
4 400 SEK
8
20 jul 2018 15:02
4 200 SEK
20 jul 2018 15:02
4 200 SEK
8
20 jul 2018 15:01
4 000 SEK
20 jul 2018 13:26
3 800 SEK
20 jul 2018 12:51
3 600 SEK
19 jul 2018 23:49
3 400 SEK
19 jul 2018 15:34
3 200 SEK
19 jul 2018 15:04
3 000 SEK
16 jul 2018 23:18
2 800 SEK
16 jul 2018 17:01
2 600 SEK
16 jul 2018 0:00
2 400 SEK
15 jul 2018 22:28
2 200 SEK
14 jul 2018 12:41
2 000 SEK
14 jul 2018 0:16
1 900 SEK
14 jul 2018 0:16
1 800 SEK
14 jul 2018 0:16
1 800 SEK
13 jul 2018 23:04
1 700 SEK
13 jul 2018 23:04
1 600 SEK
13 jul 2018 20:06
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

358. Olli Lyytikäinen, "Sfinx".
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
Fair warning
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK