Madeleine Pyk – en samling F769

SKEDAR, 10+1 st, emaljerat och förgyllt sterlingsilver, bland annat David Andersen, Norge.

7 st med emaljerat skedblad. 3 st finska skedar samt en icke emaljerad. Längd ca 9,5 cm. I etui.

Smärre slitage.

Klubbat pris
701
67
76
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
4 jul 2018 20:27
701 SEK
4 jul 2018 20:27
652 SEK
3 jul 2018 18:20
651 SEK
3 jul 2018 18:20
601 SEK
3 jul 2018 18:20
600 SEK
2 jul 2018 9:18
550 SEK
1 jul 2018 10:48
500 SEK
1 jul 2018 10:48
450 SEK
27 jun 2018 8:43
350 SEK
26 jun 2018 22:43
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79