ÄGGKOPPSTÄLL, nickel, 1900-talets första hälft.

Ställ med handtag. Sex äggkoppar med skedar. Höjd 31 cm.

Normalt bruksslitage.

Klubbat pris
900
79
83
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
15 aug 2018 16:40
900 SEK
8
15 aug 2018 16:40
850 SEK
14 aug 2018 18:21
800 SEK
14 aug 2018 0:48
750 SEK
14 aug 2018 0:48
701 SEK
13 aug 2018 18:02
700 SEK
10 aug 2018 23:04
650 SEK
10 aug 2018 23:04
600 SEK
10 aug 2018 13:14
550 SEK
10 aug 2018 13:14
500 SEK
9 aug 2018 2:57
350 SEK
8 aug 2018 19:51
300 SEK