TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets slut.

Rödlackerad metall. Bordets diamter 59, höjd 73 cm. Stolarnas sitthöjd 43, bredd 40, djup 42, höjd 88 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.

Klubbat pris
2 300
203
212
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
1 jul 2018 21:24
2 300 SEK
1 jul 2018 21:24
2 100 SEK
27 jun 2018 21:19
1 700 SEK
27 jun 2018 21:19
1 600 SEK
26 jun 2018 20:51
1 500 SEK