STOLAR, 6 st olika, Thonettyp, 1900-tal.

Två karmstolar, fyra stolar, varav två med flätad rottingsits.

Bruksslitage, smärre repor, stötmärken och skador.

Klubbat pris
4 200
371
387
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
13
7 jul 2018 16:01
4 200 SEK
9
7 jul 2018 15:58
4 000 SEK
13
7 jul 2018 15:55
3 800 SEK
9
7 jul 2018 15:53
3 600 SEK
13
7 jul 2018 15:52
3 400 SEK
9
7 jul 2018 15:49
3 200 SEK
13
7 jul 2018 15:49
3 000 SEK
9
7 jul 2018 15:49
2 800 SEK
12
7 jul 2018 15:46
2 600 SEK
9
7 jul 2018 15:44
2 400 SEK
7 jul 2018 15:44
2 200 SEK
9
7 jul 2018 15:31
2 000 SEK
7 jul 2018 14:34
1 900 SEK
11
7 jul 2018 13:18
1 800 SEK
7 jul 2018 13:01
1 700 SEK
9
7 jul 2018 12:37
1 600 SEK
11
7 jul 2018 12:13
1 500 SEK
9
7 jul 2018 11:28
1 400 SEK
7 jul 2018 10:36
1 300 SEK
9
7 jul 2018 10:31
1 200 SEK
7 jul 2018 10:29
1 100 SEK
9
7 jul 2018 8:53
1 000 SEK
10
7 jul 2018 8:53
950 SEK
9
7 jul 2018 8:53
900 SEK
10
7 jul 2018 0:17
850 SEK
9
7 jul 2018 0:17
800 SEK
9
6 jul 2018 11:44
700 SEK
8
6 jul 2018 7:46
650 SEK
5 jul 2018 22:05
600 SEK
5 jul 2018 8:22
550 SEK
4 jul 2018 0:23
500 SEK
4 jul 2018 0:23
500 SEK
3 jul 2018 8:41
450 SEK
2 jul 2018 21:33
400 SEK
2 jul 2018 18:25
350 SEK
1 jul 2018 8:38
300 SEK