2 SERVERINGSFAT, 12 KUVERTTALLRIKAR OCH 12 ASSIETTER, Christofle, Frankrike.

Försilvrade. Bär tillverkarens stämpel.
Ovalt serveringsfat, längd 49 cm.
Serveringsfat, ø 35 cm.
Kuverttallrikar, ø 30,5 cm.
Assietter, ø 13 cm.

Anlöpningar. Repor. Smärre slitage.

Klubbat pris
130
1 483
135
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (14 bud)
17 jul 2018 13:10
130 EUR
17 jul 2018 9:25
120 EUR
17 jul 2018 9:25
111 EUR
17 jul 2018 9:24
110 EUR
17 jul 2018 9:24
100 EUR
16 jul 2018 21:44
93 EUR
16 jul 2018 21:44
88 EUR
16 jul 2018 21:42
75 EUR
16 jul 2018 21:42
70 EUR
15 jul 2018 20:15
60 EUR
15 jul 2018 20:15
55 EUR
10 jul 2018 18:45
50 EUR
10 jul 2018 18:45
45 EUR
10 jul 2018 18:33
30 EUR