SERVERINGSKÄRL MED RECHAUD, 3 delar, försilvrat, Mappin & Webb, England. 1900-talets senare hälft.

Med trähandtag. Bär tillverkarens stämpel.
Total höjd ca 27 cm. Diameter ca. 27 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen.

Klubbat pris
150
1 721
157
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (10 bud)
10 jul 2018 19:45
150 EUR
10 jul 2018 19:45
140 EUR
10 jul 2018 19:45
130 EUR
10 jul 2018 19:45
120 EUR
10 jul 2018 19:45
110 EUR
10 jul 2018 19:45
100 EUR
10 jul 2018 19:45
75 EUR
10 jul 2018 19:45
70 EUR
10 jul 2018 14:29
35 EUR
9 jul 2018 19:56
30 EUR