BRICKA, Christofle, Frankrike OCH 3 ST SERVERINGSSKÅLAR, Makun's, Spanien, försilvrade, 1900-talets senare hälft.

Bricka med tillverkarens stämpel.
Två skålar med tillverkarens etikett. Bricka, 58 x 41 cm.
Skålar, 17,5 x 17,5 cm / 28 x 16,5 cm / 28 x 28 cm.

Slitage. Anlöpningar. Repor.

Klubbat pris
87
994
92
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (10 bud)
15 jul 2018 21:32
87 EUR
15 jul 2018 21:32
83 EUR
15 jul 2018 21:32
82 EUR
15 jul 2018 21:32
77 EUR
15 jul 2018 18:59
72 EUR
15 jul 2018 18:59
67 EUR
11 jul 2018 21:39
55 EUR
10 jul 2018 23:23
50 EUR
10 jul 2018 23:23
46 EUR
10 jul 2018 18:43
30 EUR