FISKFAT OCH STEKFAT, Christofle Frankrike och Mappin & Webb Ltd, England, 1900-talets senare hälft.

Försilvrade.Bär tillverkarnas stämplar. Fiskfatets längd 70,5 cm. Stekfatets längd 53 cm.

Smärre slitage. Anlupen.

Klubbat pris
110
1 257
116
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (14 bud)
6 aug 2018 21:27
110 EUR
6 aug 2018 21:27
100 EUR
6 aug 2018 21:27
95 EUR
6 aug 2018 21:27
80 EUR
6 aug 2018 21:27
75 EUR
6 aug 2018 21:25
70 EUR
6 aug 2018 21:25
65 EUR
6 aug 2018 8:30
60 EUR
6 aug 2018 8:30
55 EUR
4 aug 2018 17:11
50 EUR
2 aug 2018 8:11
45 EUR
2 aug 2018 8:11
40 EUR
1 aug 2018 12:56
35 EUR
31 jul 2018 16:38
30 EUR