KANNOR, 2 st, vitmetall 1900-talets slut.

Höjd 17-23 cm.

Smärre slitage. Anlupen.

Klubbat pris
30
340
31
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (1 bud)
5 jul 2018 21:26
30 EUR