CHAMPAGNEKYLARE, försilvrad koppar, England 1900-talets början

Höjd 26 cm, diameter 27,5 cm. Med inre behållare.

Slitage.

Klubbat pris
75
850
78
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (10 bud)
8
12 jul 2018 15:18
75 EUR
12 jul 2018 15:18
70 EUR
10 jul 2018 4:57
65 EUR
9 jul 2018 4:14
60 EUR
9 jul 2018 0:12
55 EUR
8 jul 2018 22:30
50 EUR
7 jul 2018 13:46
45 EUR
7 jul 2018 9:26
40 EUR
7 jul 2018 9:26
35 EUR
6 jul 2018 18:07
30 EUR